środa, 2 maja 2018

Wygodny materac za małe pieniądzeCzęsto mówi się że aby kupić coś bardzo dobrego trzeba wydać mnóstwo pieniędzy, jednak nie zawsze ta teza jest prawdziwa. Dziś chciałbym przedstawić kilka materacy za które nie damy dużo pieniędzy a zapewnią nam komfort snu.

MATERAC SATISFACTION OLIMP
Za ten materac przyjdzie nam zapłacić co najmniej około 600 zł. Nie jest to droga cena jak za materac sprężynowy dobrej jakości. Materac ten zawiera wysokiej jakości piankę poliuretanową oraz lateksową matę kokosową. Dzięki tym komponentom oraz swojej budowie ten materac zapewni Ci odpowiednie podparcie kręgosłupa podczas snu. Zastosowana w nim mata kokosowa odprowadza wilgoć z materaca oraz zapewnia prawidłową cyrkulacje powietrza. Dodatkowo jest to materac dwustronny a każda z nich posiada inną twardość.

MATERAC COMFORT BASIC 1

Model ten jest dla ludzi mało wymagających którzy po prostu lubią się dobrze wyspać, a co za tym idzie posiada również bardzo korzystną cenę. Przyjdzie nam zapłacić za niego około 300 zł. Materac comfort basic jest w całości zbudowany z pianki poliuretanowej która zapewni Ci komfort snu oraz oparcie całego ciała na dobrym poziomie. Jego pianka łagodnie ugina się pod ciężarem ciała przez co gwarantuje prawidłową pozycję podczas snu.

MATERAC SOFT OPTIMAL

Jest to najdroższy materac w naszym zestawieniu, zapłacimy za niego co najmniej 700 zł w zależności od wybranego wariantu. Jest to materac kieszeniowy który posiada 7 stref twardości, dodatkowo posiada dość nową technologię która jest stosowana w świecie materacy, chodzi tutaj o piankę termoelastyczną. Druga strona natomiast składa się z pianki wysokoelastycznej. Są to pianki odporne na odkształcenia co znaczy że nasz materac posłuży nam przez dłuższy czas. Dodatkowo konstrukcja przy użyciu tych pianek zapewni nam odpowiednią cyrkulacje powietrza.

Jak widać nie trzeba wydawać bardzo dużo aby zapewnić sobie komfortowy sen. Warto rozważyć zakup nowego materaca, jeżeli twój nie daję Ci już dobrego snu. Wszystko można dopasować pod siebie lecz ja polecam spróbować materace które posiadają piankę termoelastyczną o której możecie poczytać w innych naszych wpisach.

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda, że wygodny materac to absolutna podstawa. Ja już jakiś czas temu zdecydowałem się na materac https://senpo.pl/materace/materace-160x200 i muszę przyznać, że nie ma lepszego wyboru. Jestem zdania, że wygodny materac to podstawa udanego snu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Kupiłem filtr do wody z www.filtry.pomorze.pl" - jestem bardzo zadowolony!

    OdpowiedzUsuń

Jak zadbać o nasze zdrowie oraz o dobry sen

Jeżeli często narzekasz na to że źle śpisz, że wiecznie jesteś nie wyspany czy też boli Cię kręgosłup bądź krzyże wiedz że to nie mu...