poniedziałek, 21 maja 2018

Jak zadbać o nasze zdrowie oraz o dobry sen
Jeżeli często narzekasz na to że źle śpisz, że wiecznie jesteś nie wyspany czy też boli Cię kręgosłup bądź krzyże wiedz że to nie musi być przyczyna przemęczenia czy też przepracowania. 
Prawdopodobnie może to zależeć od krzeseł oraz materaców jakich używasz na co dzień.

Zacznijmy od siedzeń. Jeżeli twoja praca polega na tym że cały czas siedzisz przed biurkiem to dobre krzesło jest podstawą. Krzesło takie powinno być odpowiednio wyprofilowane do twojego kręgosłupa oraz powinno posiadać miękkie oparcie. Jeżeli nie możesz zapewnić sobie takiego komfortu możesz wspomóc się na przykład poduszką, po kilku dniach zobaczysz różnice. Jeżeli zaś jesteś np. kierowcą i też siedzisz lecz już nie na krześle tylko w aucie postaraj się kupić niezbędne dodatki które zamienią twój fotel kierowcy na bardziej wygodniejszy.

Jeżeli chodzi zaś o zły sen, bardzo często jest jedna przyczyna która ten sen nam psuje. Oczywiście jest to nasz materac. Wielu ludzi nie wie że materac jest podstawą dobrego snu. Udając się do sklepu powinniśmy doradzić się specjalisty jaki materac będzie dla nas najlepszy. Jeżeli wybierzemy idealny dla siebie to nasz sen się poprawi a zmęczenie po nocy nie będzie odczuwalne.

Polecam zastanowić się wam czy  warto psuć sobie dobry sen i nasze zdrowie. Jeżeli myślicie tak jak ja to jak najprędzej powinniście usprawnić swój fotel w pracy i wymienić swój materac a gwarantuje wam że będzie się wam przyjemniej pracować.1 komentarz:

  1. W moim przypadku bardzo dobrze sprawdza się spanie na materacu prozdrowotnym https://senpo.pl/materace/materace-prozdrowotne/ ponieważ mam pewne schorzenia. Teraz wiem, jak bardzo ważnym aspektem jest prawidłowy sen i skuteczny wypoczynek.

    OdpowiedzUsuń

Jak zadbać o nasze zdrowie oraz o dobry sen

Jeżeli często narzekasz na to że źle śpisz, że wiecznie jesteś nie wyspany czy też boli Cię kręgosłup bądź krzyże wiedz że to nie mu...